Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK)

Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK)

Systemy zabezpieczające (tak zwane bramki antykradzieżowe lub bramki zabezpieczające) MECO serii NQ Connect to całkowicie nowa, cyfrowa konstrukcja zarówno nadajnika jak i odbiornika otwierająca niespotykane dotąd możliwości w zabezpieczaniu sklepów przed kradzieżą towarów. Połączenie technologii sieciowej z unikatowymi rozwiązaniami opracowanymi przez inżynierów MECO pozwala zaoferować naszym klientom wiele nieosiągalnych w typowych rozwiązaniach korzyści jak np.:

a)Połączenie z innymi urządzeniami klasy NQ oraz podłączenie do komputera i zdalne zarządzanie, wymianę danych oraz ich wizualizację dzięki oprogramowaniu CounterView.

b)Wymianę danych przy użyciu internetu.
c)Znacznie większą stabilność parametrów oraz odporność na zakłócenia zewnętrzne nawet w przypadku pracujących w pobliżu innych nadajników.

Systemy antykradzieżowe

Nowe systemy antykradzieżowe serii NQ to również nowa era w zakresie konfiguracji i strojenia SSK. Teraz do wykonania tych czynności instalator nie potrzebuje już żadnych narzędzi poza laptopem z zainstalowanym autorskim oprogramowaniem MeConfig umożliwiającym:

a) Podgląd środowiska pracy systemu (min. poziomu zakłóceń) za pomocą wbudowanej funkcji oscyloskopu.
b) Pełną konfigurację wszystkich parametrów anten SSK.
c) Zapisywanie ustawionych parametrów konfiguracyjnych.
d) Sporządzenie i wydruk raportu.

MECO System umożliwia wsystkim klientom posiadającym poprzednie wersje SSK ich modernizację (tzw. upgrade) polegającą na wymianie kompletu elektronik SSK oraz objęciu klienta opieką eksploatacyjną w ramach jednego z oferowanych pakietów usług.

5000+ Wykonanych projektów, zapewniamy najwyższą jakość