Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK) – MECO

Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK)

Systemy zabezpieczające (tak zwane bramki antykradzieżowe lub bramki zabezpieczające) marki Meco serii NQ Connect to całkowicie nowa, cyfrowa konstrukcja zarówno nadajnika jak i odbiornika otwierająca niespotykane dotąd możliwości w zabezpieczaniu sklepów przed kradzieżą towarów. Połączenie technologii sieciowej z unikatowymi rozwiązaniami opracowanymi przez inżynierów EMPEL pozwala zaoferować naszym klientom wiele nieosiągalnych w typowych rozwiązaniach korzyści jak np.:

  • Połączenie z innymi urządzeniami klasy NQ Connect oraz podłączenie do komputera i zdalne zarządzanie, wymianę danych oraz ich wizualizację dzięki oprogramowaniu CounterView lub M-Store.
  • Wymianę danych przy użyciu sieci internetowej.
  • Znacznie większą stabilność parametrów oraz odporność na zakłócenia zewnętrzne nawet w przypadku pracujących w pobliżu innych nadajników, niezależnie od typu i ich producenta.
  • Pełne zdalne serwisowanie urządzenia z możliwością przeprogramowywania dzięki funkcji MeConfig Remote – Połączenie szyfrowane, inicjowane przez użytkownika, brak możliwości zdalnego wymuszenia połączenia zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Systemy antykradzieżowe

Nowe systemy antykradzieżowe serii NQ Connect to również nowa era w zakresie konfiguracji i strojenia SSK. Teraz do wykonania tych czynności instalator nie potrzebuje już żadnych narzędzi poza laptopem z zainstalowanym autorskim oprogramowaniem MeConfig umożliwiającym:

  • Podgląd środowiska pracy systemu (min. poziomu i rodzaju zakłóceń) za pomocą wbudowanej funkcji wirtualnego oscyloskopu.
  • Szeroki zakres regulacji, pozwalający dostosować działanie anten nawet w najtrudniejszym środowisku.
  • Sporządzenie i wydruk raportów

Firma EMPEL, wychodząc na przeciw wymaganiom klientów, oferuję swoje systemy w wersjach ze zintegrowanym, dwukierunkowym licznikiem klientów. Całość podłączona do komputera i obsługiwana z poziomu aplikacji ConterView lub M-Store, pozwala w sposób bezpośredni z ocenić efektywność sprzedaży a także kontrolować efektywność przeprowadzanej kampanii reklamowej lub przygotowywać specjalne promocje w określonym czasie, kiedy do sklepu zagląda najwięcej klientów.

Bramki antykradzieżowe Meco to również gwarancja, że kupują Państwo urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Zapytaj o system MECO już teraz.

5000+ Zrealizowane projekty, zapewniamy najwyższą jakość