O nas

WITAMY W ZINTEGROWANYM ŚWIECIE MECO®

Meco® to Polska marka systemów zabezpieczeń istniejąca od 1995r., należąca do krakowskiej spółki EMPEL Sp. z o.o. Sp.k.

Meco® to specjalistyczne maszyny zaprojektowane specjalnie do ochrony osób i mienia a także do ich zarządzania, znajdujące zastosowania wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i jakość to najwyższy priorytet. Urządzenia te cechuje nowoczesne wzornictwo i doskonałe parametry techniczne. Wszystkie urządzenia i systemy marki Meco® zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Poniżej przedstawiamy rozwiązania Meco® :

 • Meco® Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK) i liczniki klientów (LP) – wysokiej klasy urządzenia wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań, spełniające wymogi najbardziej wymagających klientów branży Retail
 • Meco® Zintegrowany System Zarządzania Majordomus(R) – system typu inteligentny budynek pozwalający na pełną kontrolę oraz monitoring zainstalowanych urządzeń służących ochronie jak również eksploatacji (monitoring zużycia mediów itp) System dedykowany do placówek wymagających szczególnego nadzoru (np. więzienia, areszty, jednostki wojskowe, szpitale itp.)
 • Meco® Systemy Sterowania Przejściami (SSP) – prosty w budowie i obsłudze system KD oparty na sterowaniu przez operatora
 • Meco® Systemy Interkomowo-Nagłośnieniowe (SIN) – urządzenia specjalnego przeznaczenia, w pełni wandaloodporne, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w więzieniach i zakładach karnych

W ramach uzupełnienia oferty nasi klienci znajdą również rozwiązania renomowanych europejskich producentów, których spółka EMPEL jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce:

 • Costruzioni Elettroniche Industriali Automatismi CEIA SpA – najwyższej jakości bramowe i ręczne detektory metali. Istniejąca od 1968 roku marka CEIA to synonim niedoścignionej jakości i bezawaryjności
 • CoMETA S.p.A. – najwyższej jakości zamki i rygle, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań (więzienia, zakłady karne, banki, itp.)

Spółka EMPEL jest również dostawcą innych rozwiązań i systemów zabezpieczeń, nie znajdujących się na tej stronie. Aby zapoznać się z całą nasza ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszych pozostałych stron internetowych:

empel.pl

elektrozamki.pl

Nowe technologie, nowe możliwości

Zintegrowany system zarządzania

 • Specjalizacja

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu monitoringu i zarządzania bezpieczeństwem oraz ochroną obiektów wymagających szczególnego nadzoru.

 • Bezpieczeństwo

Wyjątkowo stabilna praca urządzeń, służąca ochronie towarów sklepowych przed kradzieżą.

 • Wytrzymałość

Wszystkie produkowane przez nas urządzenia oferujemy w wykonaniu wandaloodpornym.

5000

REALIZACJE

24

LATA DOŚWIADCZENIA

20

PRODUKTY

100

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Urządzenia i systemy ochrony obiektów

W naszej ofercie znajdują się charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem oraz doskonałymi parametrami technicznymi w połączeniu z wyjątkowo stabilną pracą urządzenia, służące ochronie towarów sklepowych przed kradzieżą.

Własne Zaplecze Technologiczno-Badawcze

Firma posiada własny pion rozwoju zatrudniający doświadczonych projektantów współpracujących z akredytowanymi jednostkami badawczymi, a wszystkie urządzenia produkowane przez EMPEL opracowywane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co potwierdzone zostało odpowiednimi certyfikatami.

Ciągła praca nad nowymi konstrukcjami oraz dostosowanie wzornictwa do wysokich wymagań klientów sprawiają, iż nasze urządzenia są wykorzystywane przez stale powiększające się grono odbiorców.

W  ramach uzupełnienia oferty, EMPEL System oferuje systemy uznanych światowych producentów, których jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce:

 • CEIA – detektory metalu
 • CoMETA – zamki i rygle elektromagnetyczne

Jakość produktów, obsługa serwisowa i własne zaplecze technologiczno-badawcze pozwala naszym specjalistom rozwiązać każdy problem z zakresu szeroko pojętej ochrony obiektów i mienia.

Zobacz oferte

NASI PARTNERZY

5000+ Zrealizowane projekty, zapewniamy najwyższą jakość